آموزش دیدن جلسات - ضبط شده - کلاس مجازی// دانشگاه در برنامه adobe connect با گوشی و تبلت

بر اساس گفته سازنده برنامه adobe connect در حال حاضر امکان نمایش جلسات ضبط شده در سیستم عامل android و ios وجود ندارد. در این پست قصد داریم راهکاری برای این مساله ارائه دهیم تا دانشجویان بتوانند جلسات ضبط شده کلاس خود را در گوشی و تبلت مشاهده کنند.

برای این کار  از 3 مرورگر بجای مرورگرهای مرسوم می توانیم استفاده کنیم.

  1. Puffin
  2. Flashfox
  3. Lightning

 

از بین این سه، برنامه های flashfox  و lightning ممکن است در بعضی از گوشی ها و تبلت های samsung و huawei بطور صحیح اجرا نشوند، بنابراین بعنوان یک راهکار مناسب تر  از مرورگر Puffin برای مشاهده جلسات ضبط شده استفاده می کنیم.

توجه داشته باشیم که مرورگر پافین، کشور ایران را در لیست محدودیت های خود دارد بنابراین قبل از استفاده از برنامه  vpn خود را در گوشی یا تبلت فعال کنید.

لینک های دانلود

Puffin

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cloudmosa.puffinFree&hl=en

Flashfox

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.browser.flashfox&hl=en

Lightninig

https://play.google.com/store/apps/details?id=acr.browser.barebones&hl=en

کلمات کليدي
دانلود جزوه خلاصه دانلود خلاصه و جزوه کتاب دانلود جزوه و خلاصه مکاسب شیخ انصاری پیام نور جزوه رفتار مصرف کننده جزوه روسازی راه کارشناسی ارشد مدیریت دولتی کتاب تحریر الروضه کتاب حقوق تجارت 2 کتاب روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی کتاب مبانی جامعه شناسی رایگان کتاب مدیریت کیفیت و بهره وری ترجمه متون حقوقی 2 آزمون ام ام پی آی معلم موقق تفسیر موضوعی فرآن درسنامه اندیشه سیاسی اسلام خلاصه مکاسب منطق مظفر دانلود جزوه و خلاصه کتاب تئوری انتخاب و خلاصه کتاب پیشگیری از جرم دانلود جزوه و خلاصه کتاب وصیت نامه امام خمینی دانلود حل المسائل فصل نهم [تقطیر] کتاب عملیات واحد رابرت تریبال دانلود جزوه و خلاصه کتاب درآمدی بر نظریه های مدیریت دولتی کتاب مدیریت منابع انسانی در سازمانهای دولتی و خلاصه کتاب مقدمه ای بر اقتصاد ایران دانلود جزوه و خلاصه کتاب مدیریت منابع انسانی پیوند استراتژی و عمل دانلود جزوه و خلاصه کتاب اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام
آخرين مطالب
Designed By jozvebaan Copyright © 2020